fbpx Pályázat: Havas András Víz és Innováció Díj | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Pályázat: Havas András Víz és Innováció Díj

2021. március 29. 15:46

A Magyar Víziközmű Szövetség „Víz az Élet Alapítványa” Havas András Víz és Innováció Díj címmel pályázatot hirdetett.

Pályázat célja: a fiatal szakemberek részvételének erősítése és növelése a víziközmű-szolgáltatás jelenlegi gondjainak végiggondolásában és megoldásában, különös tekintettel a környezettudatos gondolkodás és a fenntartható fejlődés elvének terjesztésére.

Pályázathatnak: főiskolai/egyetemi hallgatók, pályakezdő  vagy fiatal szakemberek (felső korhatár 35 év)

A nyertes pályázat díjazása: nettó 500.000,- Ft

A pályázat beküldésének határideje: 2021. április 20.

A pályázat benyújtásának módját, értékelés szempontjait és további részletes információkat itt találod, az adatlapot pedig itt.