Pécsiközgáz Bootcamp

2023. június 1. 14:43

A Pécsiközgáz első alkalommal hirdeti meg nyári táborát a gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések iránt!

A tábor ideje: 2023. augusztus 28-31.

Azokat jelentkezőket várjuk, akik a 2022/2023-as tanévben voltak 10-11. osztályosok és érdeklődnek a Pécsiközgáz iránt.

A tábor alatt csapatokba osztjuk a jelentkezőket, akiket egész héten hallgatói mentoraink kísérnek, hogy valósan megtapasztalhassák a Pécsiközgáz életérzést. A 4 nap során a közgazdász-lét különböző aspektusaiba nyerhetnek betekintést a táborozók, amit az utolsó napon egy projektfeladat keretein belül kamatoztathatnak majd.

Mi vár rád?

• Campustúra
  • Képzéseink megismerése
  • Gyárlátogatás, terepgyakorlat
  • Pécsiközgáz stories - mit csinál egy közgazdász? (végzett hallgatóink beszámolói, karrierútjai)
  • Szabadulószoba
  • Hallgatói mentorálás
  • Próbáld ki magad vállalkozóként! - vállakozói társas, tőzsde játék, LEGO-s problémamegoldás
  • Mérd össze tudásod a többi csapattal! - esti vetélkedők

Regisztrációs díj: 5.000 Ft (ezt a kiválasztás után szükséges majd csak befizetni).

A tábor minimum 15 fő jelentkezésével indul el, a maximális létszám 30 fő.

A tábor nem bentlakásos, reggeli érkezés és esti hazamenetellel tervezünk, így első sorban a pécsi és környéki jelentkezőket várjuk. Étkezés biztosítva lesz, 3 alkalommal egy nap.
Szálláslehetőséget nem biztosítunk, de ajánlani tudunk (saját költségre).

A jelentkezés lezárult, kérdés esetén az alábbi címen tudnak érdeklődni:
szabolcsik.nelli [at] ktk.pte.hu