fbpx Pénz7 - Fintelligence Pénzügyi Konferencia | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Pénz7 - Fintelligence Pénzügyi Konferencia

2019. március 5. 17:35

Az elmúlt héten, 201*. február 28-án Karunk a Fintelligence Pénzügyi Edukációs konferenciával csatlakozott az öt éve indult nemzetközi Pénz7 kezdeményezéshez.

A konferencia sokrétű, elismert szakmai résztvevői körében köszönthettük az Adóügyekért felelős államtitkárt, a Magyar Nemzeti Bank alelnökét, a Takarékbank Központi Kabinet igazgatóját, a Budapesti Értéktőzsde, az Országos Betétbiztosítási Alap, az Állami Számvevőszék, a Befektető-védelmi Alap, a BISZ és az Önkéntes Pénztárok Országos Szövetsége vezető tisztségviselőit, valamint a Sumy State University és az Európai és Magyar Bankszövetség vezetőit. A hallgatóság a Karunk érdeklődő hallgatóiból, kollégáiból, az Magyar Könyvvizsgálói Kamara és Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara tagjaiból valamint bankár kollégák köréből került ki.

Az előadások rendkívül sokrétűek – és a visszajelzések alapján – érdekesek és figyelemfelkeltők voltak.

A Magyar Bankszövetség által alapított „Pénzügyi kultúra nagykövete” díj kiosztására is sor került. Ezúton is gratulálunk karunk Dékánjának, dr. Schepp Zoltánnak és karunk oktatójának, dr. Pintér Évának a díjhoz!

A konferencia sikeréhez nagyban hozzájárult a Kar és a Pénzügy Számvitel Intézek kollégáinak, PhD hallgatóinak, és hallgatóinknak a közreműködése, amelyet ezúttal is köszönünk!

EFOP-3.6.1-16-2016-00004
Átfogó fejlesztések a Pécsi Tudományegyetemen az intelligens szakosodás megvalósítása érdekében