fbpx PÉNZÜGY-SZÁMVITELI MUNKATÁRSI POZÍCIÓ | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

PÉNZÜGY-SZÁMVITELI MUNKATÁRSI POZÍCIÓ

2021. június 9. 11:32

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerük részére keres a Humanfield pénzügy-számviteli pozícióba munkatársat, aki rendelkezik német nyelvtudással.

Feladatok:

• Bejövő számlák könyvelése,
  • Havi és éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
  • Szállítói egyenlegek nyilvántartása, a kötelezettségek nyomon követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Riportok, jelentések készítése, elemzési és kontrollig feladatok.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség, vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Aktív német nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

• Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Baranya megye

Ha az ajánlat felkeltette az érdeklődésedet, akkor küldd el magyar és német nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezésével és a „16-0688”-es referenciaszám feltüntetésével a hf41 [at] humanfield.hu e-mail címre.

Kiírás megtekintése