Pénzügyi adminisztrációs diákmunka

2021. február 10. 10:34

Gépgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk hosszútávra pénzügyi adminisztrációs munkára diákot.

Feladatok:

• Levelek, számlák iktatása
  • Fénymásolás, scannelés
  • Dokumentumok mappázása

Amire szükség lesz:

• Folyamatban lévő pénzügyi tanulmányok
  • MS Office programok ismerete
  • Heti 20-25 óra vállalása

Amiért érdemes megpróbálni:

• Garantált stabil vállalati háttér
  • Igényes modern munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalat szerzés (SAP rendszer megismerése)