fbpx Pénzügyi asszisztens munkakör | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Pénzügyi asszisztens munkakör

2020. január 15. 16:22

Magyarország egyik nemzeti státuszából adódóan kiemelkedő művészeti intézménye mesterképzésben résztvevő pénzügy-számvitel szakos hallgatót keres határozott időtartamra Pénzügyi asszisztens munkakörbe.

Feladatai:

• A napi pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása (szállítók, vevők nyilvántartása, elektronikus adatbázisba rögzítése, banki kapcsolatok kezelése, átutalások aláírásra-beküldésre előkészítése, likviditási listák készítése, kimenő számlák elkészítése)
  • Bizonylatok könyvelésre előkészítése, könyvelőiroda részére átadása-visszavétele, általános könyvelőirodai kapcsolattartás
  • A gazdasági, marketing és projekt management csoport munkájának támogatása
  • Statisztikák és egyéb jelentések elkészítésében való részvétel
  • Támogatási elszámolások, fenntartói és hatósági beszámolók elkészítésében való részvétel
  • Főpénztárosi teendők ellátása
  • Ügyviteli szoftverek kezelése, felügyelete
  • Telefonflotta adminisztrációja
  • Az utalványos fizetések pénzügyi szolgáltatókkal történő elszámolása
  • Minden egyéb olyan feladat, amellyel az igazgató, a gazdasági igazgató illetve a gazdasági iroda vezető esetileg megbízza

Elvárások:

• Számviteli, könyvelési, adózási ismeretek
  • Nyitottság a jogszabályi változások követésére
  • Önálló munkavégzési képesség és csapatszemlélet
  • MS Excel, PP és Word gyors és hatékony felhasználói ismerete
  • Fogékonyság egyedi szoftverek megismerésére és kezelésére

Előny:

• Könyvelőirodai/mérlegképes könyvelői tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Támogatások elszámolásában szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelvek ismerete
  • A nonprofit és az állami-önkormányzati szféra ismerete és az abban szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

• Hatékony és kiváló munkakörnyezet
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Pozíció területe(i):

• Adminisztráció / Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Cash management
  • Elemző / Tanácsadó
  • Kontrolling

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezés módja:

Jelentkezni 2020. január 27-ig a karrier [at] ktk.pte e-mailcímre küldött fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.