P&G ONLINE WEEK

2021. április 8. 11:36

A Procter & Gamble vállalat online Open Week-et tart.

A rendezvény célja, hogy a hallgatónak és a friss diplomásoknak megadják a lehetőséget arra, hogy a megadott üzletágak képviselőinek feltehessenek kérdéseket a karrier, a mindennapi munka, a felelősség, és persze, az elérhető lehetőségekről a P&G-nél.

Az Open Week dátuma: 2021. április 12-15.

Mindegyik értekezletet angolul fogják tartani, kivéve a Sales-t, az magyarul lesz.

Mindegyik szekció délután 4 és 6 óra között lesz megtartva:

• Hétfő (04.12): Sales
  • Kedd (04.13.): Logistics (focusing on Business Planning and Customer Collaboration)
  • Szerda (04.14): Brand Management
  • Csütörtök (04.15) Finance

A regisztrációért és további részletekért látogassatok el a következő honlapra: PG Hungary Open Week 2021 (pgcareers.com)