fbpx Ponthatárok - 2019.februári kezdéssel meghirdetett szakok | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Ponthatárok - 2019.februári kezdéssel meghirdetett szakok

2019. február 5. 20:57

Kedves Felvételiző! Karunk is közzéteszi honlapján a 2019. februári kezdéssel meghirdetett alap- és mesterszakjainak felvételi ponthatárát. Reméljük pontjaid alapján te is bejutottál megpályázott képzésünkre és februárban téged is köszönthetünk a Pécsiközgáz campus-án.

Ponthatárok - 2019. februári kezdéssel meghirdetett szakok

Képz.szint

Munkarend

Fin.forma

Választható szak (nyelv)

Ponthatár

ALAPKÉPZÉSEK

A N K gazdálkodási és menedzsment 284
A N K kereskedelem és marketing n.i.
A N K pénzügy és számvitel 288
A N K turizmus-vendéglátás n.i.

MESTERKÉPZÉSEK

M N A közgazdasági elemző n.i.
M N A marketing 85
M N A pénzügy 92
M N A vállalkozásfejlesztés (angol nyelven) 90
M N A vezetés és szervezés 90
M N K n.i.
M N A vezetés és szervezés (angol nyelven) n.i.
M L A marketing 88
M L K n.i.
M L A pénzügy 92
M L K 96
M L A vezetés és szervezés 90
M L K 90

n.i.: a szak nem indul

Képzési szintek: A - alapképzés; M - mesterképzés

Munkarendek: N - nappali; L - levelező

Finanszírozási formák: A - állami ösztöndíjas; K - önköltséges

Orientációs/Regisztrációs Napok

Nappali tanrendű hallgatóink számára 2019. február 4-én orientációs/regisztrációs napot tartunk a B311-es teremben.

• 8: 15 alapképzéses hallgatók számára.
  • 9: 00 mesterképzéses hallgatók számára.

A levelező munkarendű hallgatók számára az első oktatási napon lesz lehetőség ugyanerre.

Kérdéseiddel és a felvételihez kapcsolódó további információkért fordulj bizalommal Tanulmányi Osztályunk munkatársaihoz. Elérhetőségekért kattints!