Prezilimpia 2019

2019. március 6. 10:26

A verseny, ahol bemutathatod és fejlesztheted nyilvánosbeszéd-készségedet, idén a telekommunikáció témakörében.

1. Prezentációs verseny

Téma: Telekommunikáció
Konkrét tartalom: szabadon választott
Nyelv: magyar vagy angol
Időtartam: maximum 8 perc
Technika: Prezi.com vagy Power Point, de kiállhatsz ezek nélkül is, vagy bármilyen más szoftverrel

A versenyszám díjazása a Vodafone Magyarország támogatásával:
Első helyezett: 250 000 HUF
Második helyezett: 150 000 HUF
Harmadik helyezett: 50 000 HUF

2. Prezentációs karaoke

Két perc, nyolc dia, amiket előre nem ismersz. A diák 15 másodpercenként váltanak és jöhetnek akár képek, ábrák vagy diagrammok, mindenféle összefüggést nélkülözve. A cél, hogy két percig „nyeregben maradj”, azaz folyamatosan beszélj a kapott prezentációról.

A versenyszám győztese egy tablettel lesz gazdagabb a Vodafone Magyarország támogatásával.

Különdíjak

• Prágai út a Proko Travel támogatásával
  • Tesla élményvezetés
  • Dr. Prezi Vizualizációs tréning
  • Dr. Prezi könyvek
  • Tablet a Vodafone Magyarország támogatásával

Az intézményi forduló 2019 március 18 - április 5 között lesz megtartva.

A döntőre 2019. május 3-án kerül sor Szegeden.

A regisztráció a verseny honlapján történik, a PTE-ről érkezett jelentkezések adatait a jelentkezési határidő után eljuttatják a házi forduló megszervezéséhez szükséges minden információval és dokumentum (értékelő lap, emléklap) sablonnal együtt számunkra.

További információk.