Prezilimpia 2020

2020. március 2. 14:00

A verseny, ahol bemutathatod és fejlesztheted nyilvános beszéd-készségedet! Itt csak az előadás számít…, mi a témát adjuk, a konkrét tartalmat és formát Te határozod meg!

Bizonyítsd be 8 perc alatt, hogy szövegelésben Te vagy a legjobb! Vagy hogy 2 percig bármiről tudsz beszélni, ami eléd kerül, még akkor is, ha látszólag nincs benne logika.

Versenyszámokon külön-külön vagy együtt is indulhatsz!

Prezentációs verseny

Téma:   Modern pénzügyek, pénzügyi tudatosság

Konkrét tartalom:   szabadon választott

Nyelv:   magyar vagy angol

Időtartam:   minimum 6, maximum 8 perc

Technika:   Prezi.com vagy PowerPoint, de kiállhatsz ezek nélkül is

Prezentációs karaoke

2 perc, 8 előre nem ismert dia.

A diák 15 másodpercenként követik egymást, lehetnek képek, ábrák vagy diagrammok, mindenféle összefüggést nélkülözve. A cél, hogy két percig   folyamatosan beszélj a kapott prezentációról.

A versenyszám díjazása az OTP Bank támogatásával:

I.   helyezett: 250.000 HUF

II.   helyezett: 150.000 HUF

III.  helyezett: 50.000 HUF

Egy nagyon jó lehetőség, hogy fejleszd előadói készségedet, amelyre az élet szinte minden területén szükséged lesz. Ha prezentációs verseny kategóriában bejutsz az országos döntőbe, egy igazán nagy színpadon, sok ember előtt próbálhatod ki magad, ráadásul profi felkészítést kapsz.

A versenyre regisztrálni Prezilimpia honlapon található a Jelentkezési lap kitöltésével és beküldésével lehet 2020. március 6-ig!

További részletek

Weboldal és versenykiírás: https://www.prezilimpia.hu/