fbpx Pro Communitate Studiorum Facultatis Oeconomiae díj | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Pro Communitate Studiorum Facultatis Oeconomiae díj

2019. május 22. 14:09

Kiírásra került a Pro Communitate Studiorum Facultatis Oeconomiae Díj.

Az elismerés olyan hallgatónak ítélhető oda, aki különösen aktív és kiemelkedő közösségi tevékenységet folytatott, így az adott évfolyamban a legbüszkébb lehet rá az intézmény.

A pályázat leadásához szükséges egy önéletrajz, az összes teljesített félév tanulmányi eredményeit igazoló index-fénymásolat vagy hallgatói törzslap, illetve a szakmai és tudományos tevékenységeket alátámasztó igazolások.

A pályázatok benyújtási határideje: 2019. június 5.

A pályázatokat elektronikus úton várjuk a suto.richard [at] pte.hu e-mail címre.

A pályázati kiírást itt érhetik el.

A szabályzatról és a pontszámításról bővebben itt olvashat.