fbpx Projektasszisztens - PÉCS | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Projektasszisztens - PÉCS

2020. március 9. 15:35

A W5 Informatikai Kft. projektasszisztenst keres pécsi csapatába.

Csatlakozz Magyarország egyik dinamikusan fejlődő digitális ügynökségéhez Te is, itt Pécsen! Cégünk új munkatárssal szeretné bővíteni projektmenedzsment részlegét. Projektmenedzser asszisztensként a fő feladatod a PM csapat munkájának támogatása lesz a szerződések és teljesítések adminisztrálásával, ügyfél kapcsolatok intézésével, és egyéb a projekteket támogató háttér adminisztráció elvégzésével.

Feladatok

• Design és Webes projektek megismerése és adminisztratív végig kísérése, szerződéskötéstől a zárásig.
  • Szerződések nyomon követése, dokumentációk iktatása.
  • Teljesítésigazolások nyilvántartása.
  • Ticketing rendszer adminisztrációs feladatainak ellátása.
  • Dokumentumok megismerése, státusz megbeszéléseken történő részvétel.
  • Együttműködés a menedzsment csapattal és vezető fejlesztőkkel.
  • Erőforrás-koordinációban történő részvétel.
  • Irodai asszisztenciához kapcsolódó feladatok.

Elvárások

• Precíz és proaktív munkavégzés.
  • Nagyvállalati vagy KKV környezetben szerzett irodai tapasztalat. (Előny, de nem feltétel)
  • Jó kommunikációs képesség, üzleti és hivatali nyelvezet magas fokú használata.
  • Kiemelkedő szervező,- és időmenedzsment készség.
  • Kiegyensúlyozott, együttműködő személyiség.
  • MS Office magas fokú ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

• Izgalmas projektek, fiatalos, lelkes csapat.
  • Teret adunk a tréningeknek és támogatjuk az egyéni fejlődést.
  • A kezdéstől versenyképes jövedelem, amely a teljesítmény és egyéni fejlődés függvényében emelkedik.
  • Az értelmes, kreatív, önálló és változatos munka lehetőségét és felelősségét kínáljuk.

További információ és cégbemutató az alábbi linken elérhető:  https://w5labs.com

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a hr [at] w5labs.com - on keresztül lehet!