PTE Rektori Ösztöndíj 2024

2024. június 11. 11:10

Nálad első helyen szerepel a PTE?

Ha igen, kimagasló ösztöndíjra van lehetőséged!

A Pécsi Tudományegyetem a 2024. évi felvételizők számára is meghirdeti a Rektori Ösztöndíjat.

Az ösztöndíj összege: minimum 150.000 forint/félév 4 féléven keresztül

Pályázatot az nyújthat be, aki a PTE valamely képzését első helyen jelölte meg 2024. évi általános, vagy pótfelvételi során. A pályázatok a Neptun rendszerén keresztül lehet benyújtani, a beiratkozást követően.

A pályázatokat 2024. szeptember 1. 24:00-ig lehet benyújtani.

A rangsorolás a felvételi eljárás során elért pontszám alapján történik. Az ösztöndíjat maximum 300 fő nyerheti el (150 állami ösztöndíjas és 150 önköltséges).

Pályázati felhívás