fbpx Publikációs nívódíjban részesült Dr. Rekettye Gábor | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Publikációs nívódíjban részesült Dr. Rekettye Gábor

2019. augusztus 29. 14:38

Újabb elismerés karunk oktatói gárdájában.

Publikációs Nívódíjban részesült karunk professor emeritusa, Dr. Rekettye Gábor. A Magyar Tudományos Akadémia Gazdálkodástudományi Bizottsága Szakkönyv kategóriában ítélte oda az elismerést Rekettye Gábor és Liu Jonathan részére a Pricing: The New Frontier című könyvért.

Rekettye Gábor okleveles közgazda, pályafutása során dolgozott iparvállalatnál, a külkereskedelemben, a külkereskedelmi diplomáciában és az egyetemi oktatásban. A tudomány kandidátusa, habilitált doktor, 2003-ban a Magyar Tudományos Akadémia doktora lett. Munkásságát több szak- és tankönyv, illetve több, mint 300 tudományos közlemény fémjelzi.

A díjhoz ezúton is gratulálunk és további sok sikert kívánunk!