fbpx Publikációs siker a KTK-n | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Publikációs siker a KTK-n

2021. szeptember 14. 09:08

Karunk számos oktatója hozzájárult a "Nemzetközi mendzsment" címmel megjelent könyv létrejöttéhez. Ezúton is szeretnénk gratulálni munkájukhoz, sikerükhöz!

Örömmel tudatjuk, hogy megjelent a Nemzetközi menedzsment című könyv digitális kiadása az Akadémiai Kiadónál, és elérhető a MeRSZ online könyvtárban.

A könyv elkészítésében számos kari, nagyrészt a Vezetés –és Szervezéstudományi Intézetben dolgozó kolléga vett részt. Név szerint: Ásványi Zsófia, Borgulya Istvánné, Csapi Vivien, Jarjabka Ákos, Kuráth Gabriella, Márkus Gábor, Poór József, Rekettye Gábor, Szabó-Bálint Brigitta, Szerb László, Venczel-Szakó Tímea.

A Nemzetközi menedzsment – a határokon és kultúrákon átnyúló menedzsment – kézikönyve azokat a kihívásokat vizsgálja, amelyekkel a vezetőknek szembe kell nézniük napjaink állandóan változó környezetében.

Ajánljuk mindenki figyelmébe!