Recepciós munkalehetőség Pécs szívében

2022. április 22. 09:53

Pécs belvárosában, a Fibula Hotel & Wellness hotelbe recepciós kollégát keresünk 12 órás munkavégzésre.

Jelentkezz hozzánk, ha:

• Magas szinten tudsz kommunikálni angolul
  • Mosolygós, nyitott és kedves vagy akár a műszakod utolsó órájában is
  • Készen állsz 12 órás nappali és éjszakai műszakokban egyaránt dolgozni
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség jellemez
  • Igényes, precíz és megbízható vagy
  • Ismered szállodai foglalási rendszerek valamelyikét

Recepciósként:

• Te vagy az első, akivel a vendég találkozik a check-in-nél és az utolsó is te leszel, akivel a vendég beszél check-out-nál
  • Feladataid közé fog tartozni a számlázás, pénztár kezelés és a panaszok kezelése
  • Te leszel a vendégek és a szálloda kisokosa, aki mindig minden információt tud és segítséget is nyújt. Ezáltal segítesz abban, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat nálunk.
  • Bárpult üzemeltetése és reggeliztetésben való segítség
  • Értékesítés támogatása

Előnyt jelent:

• Szakirányú végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Szállodai szoftver ismerete
  • Szállodai munkatapasztalat

Amit mi ajánlunk:

• Hosszú távú munkavégzés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos csapat

Ha mindez felkeltette érdeklődésed küld el önéletrajzod a sales [at] fibulahotel.hu email címre.