Rekettye Gábor könyvbemutatójának online közvetítése

2019. január 25. 09:08

Dr. Rekettye Gábor könyvbemutatóját 2018. szeptember 27-én 16 órától élőben is követhetik az alábbi linken: https://www.youtube.com/watch?v=0E-Q9hxYGLI(link is external)

A könyvbemutató programja:

16.00 - 16.20 Köszöntők

• Dr. Lénárd László – az MTA Pécsi Területi Bizottságának elnöke
  • Dr. Kaposi Zoltán – a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Marketing és Turizmus Intézet Intézetigazgatója
  • Dr. Rekettye Gábor - a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Marketing és Turizmus Intézet emeritus professzora
  • Prof. Jonathan Liu – a Regent’s University London professzora

16.20 - 16.40 Az „Értékteremtés 4.0 – Termékek és szolgáltatások vevőorientált tervezése, fejlesztése és menedzselése” című könyv recenziója, ismertetése

Dr. Lányi Beatrix  - a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Marketing és Turizmus Intézet adjunktusa

16.40 - 17.00 Pricing – The New Frontier (Árak – az új határterület) című nemzetközi tankönyv recenziója, ismertetése

Dr. Vitai Zsuzsanna - a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet egyetemi docense

17.00 - 17.20 A szerző(k) gondolatai, illetve a hallgatóság kérdései, felszólalásai

17.20 - Állófogadás