fbpx Rekettye Gábor Nívódíjban részesült | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Rekettye Gábor Nívódíjban részesült

2020. január 21. 14:22

Dr. Rekettye Gábor Nívódíjban részesült 2018-ban megjelent könyve kapcsán.

Az MTA Gazdálkodástudományi Bizottság Vezetés- és Szervezéstudományi Albizottsága 2019. évi szakirodalmi nívódíját Könyv kategóriában Rekettye Gábor: Értékteremtés 4.0:. Termékek és szolgáltatások vevőorientált tervezése, fejlesztése és menedzselése (Budapest, Akadémiai Kiadó, 2018.) című művének ítélte.

Rekettye Gábor, Karunk professor emeritusa igen figyelemre méltó szakirodalmi munkát végez, egymás után jelennek meg különböző alkotásai, s ezzel világos és lehetséges utat mutat mindenkinek, aki tudományos pályára adja a fejét.

Ezúton is gratulálunk a díjhoz, és még sok elismerést kívánunk professzor úrnak!