Rektori Ösztöndíj 2023

2023. május 9. 09:36

Nálad első helyen szerepel a PTE? Ha igen, kimagasló ösztöndíjra van lehetőséged!

A Pécsi Tudományegyetem a 2023. évi felvételizők számára is meghirdeti a Rektori Ösztöndíjat.

Az ösztöndíj összege: minimum 150.000 forint/félév 4 féléven keresztül

Pályázatot az nyújthat be, aki a PTE valamely képzését első helyen jelölte meg 2023. évi általános, vagy pótfelvételi során. A pályázatok a Neptun rendszerén keresztül lehet benyújtani, a beiratkozást követően.

Pályázat benyújtásának határideje: 2023. szeptember 1. 24:00

A rangsorolás a felvételi eljárás során elért pontszám alapján történik. Az ösztöndíjat maximum 300 fő nyerheti el (150 állami ösztöndíjas és 150 önköltséges).

Pályázati felhívás