fbpx RIERC szeminárium - Erik Stam | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

RIERC szeminárium - Erik Stam

2019. március 28. 15:32

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.04.04-én, csütörtökön folytatódik.

Előadó: Erik Stam (Utrecht University)

Az előadás címe:

Entrepreneurial Ecosystems: Understanding Entrepreneurial Economies from a Complex Systems Perspective

Az előadás időpontja és helye:

2019.04.04. 14 óra, 323/1-es terem

Az előadás előtt 13:30-tól a B323-as terem előtt egy büfé ebéd fogja várni a kedves résztvevőket, aminek során lehetőség lesz az előadóval való beszélgetésekre is. A beszélgetések az előadás után is folytatódhatnak.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.