fbpx RIERC szeminárium - Lukovics Miklós előadása | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

RIERC szeminárium - Lukovics Miklós előadása

2019. március 6. 10:50

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.03.07-én, csütörtökön folytatódik.

Előadó:
Lukovics Miklós
(Szegedi Tudományegyetem)

Az előadás címe:
Az önvezető autók és a felelősségteljes innováció

Az előadás időpontja és helye:
2019.03.07. 14 óra, 323/1-es terem

Az előadás előtt 13:30-tól a B323-as terem előtt egy büfé ebéd fogja várni a kedves résztvevőket, aminek során lehetőség lesz az előadóval való beszélgetésekre is. A beszélgetések az előadás után is folytatódhatnak.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.