fbpx Rierc Szeminárium - Novotny Ádám | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Rierc Szeminárium - Novotny Ádám

2019. március 18. 08:54

a PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.03.21-én, csütörtökön folytatódik.

Előadó:

Novotny Ádám

(Eszterházy Károly Főiskola)

Az előadás címe:

Start-up Incubation Ecosystems

Az előadás időpontja és helye:

2019.03.21. 14 óra, 323/1-es terem

Az előadás előtt 13:30-tól a B323-as terem előtt egy büfé ebéd fogja várni a kedves résztvevőket, aminek során lehetőség lesz az előadóval való beszélgetésekre is. A beszélgetések az előadás után is folytatódhatnak.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.