fbpx RIERC tudományos szeminárium - előadó: Huszár Sándor | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

RIERC tudományos szeminárium - előadó: Huszár Sándor

2019. május 9. 11:59

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.05.16-án, csütörtökön folytatódik.

Előadó: Huszár Sándor (Szegedi Tudományegyetem)

Az előadás címe:

Attitűdök, motivációk és kulturális különbségek az egyetemi kutatók szabadalmaztatási és cégalapítási szokásaiban

Az előadás időpontja és helye:

2019.05.16., 14 óra, 323/1-es terem

Az előadás előtt 13:30-tól a B323-as terem előtt egy büfé ebéd fogja várni a kedves résztvevőket, aminek során lehetőség lesz az előadóval való beszélgetésekre is. A beszélgetések az előadás után is folytatódhatnak.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.