Sikeresen zárult a Hackathon

2023. február 28. 13:35

A Simonyi BEDC által szervezett Simonyi Hackathon ebben a félévben 2023. február 24-25-én került megrendezésre karunkon.

A másfél napos rendezvényt Kuczkó Anett nyitotta egy pitch tréninggel. A második napon mentorok segítségével dolgoztak a csapatuk projektjeiken, amit még aznap este be is mutattak.

Hackathon győztes csapatai

• I. helyezett: PolyPanel
  • II. helyezett: Bicikli mentők
  • III. helyezett: Shaking

Remek ötleteket hallhattunk és láttuk, milyen sokat fejlődött a problémamegoldó, kommunikációs és csapatmunkához kapcsolódó képessége a csapatoknak, ami talán a legnagyobb öröm számunkra. Ezúton is gratulálunk a nyerteseknek és köszönjük a mentorok segítségét!