Sikeresen zárult a IV. Farkas Ferenc Konferencia

2024. június 11. 12:00

A múlt héten 2024. 06. 7.-én és 8.-án pénteken és szombaton lezárult a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet gondozásában a IV. Farkas Ferenc Nemzetközi Tudományos Konferencia, melynek címe „Inspiráló változások, jövőképek” volt.

A konferencián összesen 126 résztvevő volt jelen személyesen, a virtuálisan becsatlakozó Kollégákkal összesen 143 fő látogatta szakmai rendezvényünket.

Kollégáink/Résztvevőink a világ számos pontjáról csatlakoztak be virtuális módon, vagy vettek részt személyesen, többek között: Észak és Dél-Amerikából, Ázsiából, Közép- Kelet és Nyugat Európából. 84 előadással, összesen 19 szekcióban mutatkozhattak be a hazai és nemzetközi élet szakmai képviselői.

A konferencia plenáris előadásának részét képezte két angol nyelvű szakmai tudományos előadás, valamint egy a regionális lehetőségeket is feltáró szakmai kerekasztal beszélgetés.

Plenáris előadásaink voltak:

Jakubik Mária: Inspiring Change Visions for the University

Jeffrey Zimmermann: Risky Business: Why Organizations Love and Hate Innovative Change

A kerekasztal beszélgetés tagjai:

Rabb Szabolcs (moderátor) (Baranya Megyei Kereskedelmi és Iparkamara)

Balog Ádám (Platina Alapkezelő Zrt. tulajodnos/elnök)

Gódi Attila (Terrán Tetőcserép Gyártó Kft., ügyvezető igazgató)

Herbály István (Contrall Ipari Informatikai Kft., ügyvezető igazgató)

Zalay Buda (Körber Hungária Kft., ügyvezető igazgató)

Jarjabka Ákos (PTE KTK VSZI, intézetigazgató)

Szponzoraink voltak:

Prohuman Zrt.

Körber Hungária Kft.

Mecsekvidéki Vendéglátó (Mevid) Zrt.

Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara

Pécsi Sörfőzde Zrt.

Terrán Tetőcserép Gyártó Kft.

Zsolnay Porcelánmanufaktúra Zrt.

A konferenciánk második napján vendégeink rendhagyó gyárlátogatáson vehettek részt a Zsolnay Porcelánmanufaktúra Zrt.-nél.

A konferenciáról készült videó itt tekinthető meg!

Minden kedves Kollégánk és Támogatónk részévételét/segítségét nagyon köszönjük!