Sikeresen zárult a matematika és történelem emelt szintű szóbeli érettségi felkészítő

2023. június 7. 09:46

Véget ért a matematika és történelem emelt szintű szóbeli érettségi felkészítő.

Ezúton is köszönjük a felkészítő tanárok Dlusztus Péter és Dobosi László munkáját.

Jövőre várjuk az újabb jelentkezőket a felkészítő kurzusokra!

FDSZ díjat adományoztak Karunk egy munkatársának

APécsi Tudományegyetem idén május 25-én tartotta meg hagyományos Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi..

IDÉN ELŐSZÖR ADTÁK ÁT A NEMZETKÖZIESÍTÉSI DÍJAKAT

Idén már negyedik alkalommal rendezte meg a Nemzetközi Igazgatóság a Nemzetközi Pikniket a Rektori Hivatalban.

Mikrotanúsítványt adó képzések, regionális impaktmérések és a tantervek átalakítása

Ebben a félévben is megtartottuk az Intézeti és Kari Tanácsadó Testületi üléseket, melyek keretében partnereinkkel..

Battyáni Réka Rektori Dicséretben részesült

Az idei évben Rektori Dícséretben részesült kolléganőnk, Battyáni Réka.

Arany Katedra díjat kapott a KTK oktatója

Újabb, jeles kitüntetésekkel díjazták Karunkat az ünnepi szenátusi ülésen.

Kiosztásra kerültek az Executive Fellow elismerések

Idén is kiosztásra kerültek az Executive Fellow elismerések, melyben azok a kiemelkedő vállalati partnerek részesültek..

MNB Gazdásági Fordulatok Évszázada országos tanulmányi verseny

Az MNB Intézet a Magyar Nemzeti Bank 100 éves fennállása alkalmából tanulmányi versenyt rendezett. Hallgatónk, Braun..