Sikeresen zárult a PTE Szimulációs Kupa

2023. december 6. 14:01

Prezentációs döntővel zárult a 2023 őszi szimulációs kupa. A versenyen 247 hallgató 90 csapatban indult.

A döntő eredménye:

• 1. Hely: SmartG (Dominika Szabó, Eka Nur Solicha, Edda Onyoni, Jackeline Zuniga Mora)
  • 2. Hely: Kvik (Suhib Bani-Hamad, OBIEGUO Ifeanyi Kingsley,Grace Gunawan,Artúr Nagy)
  • 3. Hely: Purple Sausage (Fehér Zsolt, Netti Márta)

Ecosim különdíj: Kvik

Bader különdíj: Team 1 AAT (Ajay Ramesh Rathod, Akosah Sarpong Antwi)

Gratulálunk a díjazott csapatoknak!