fbpx Szakmai gyakorlati hely a Haribonál | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Szakmai gyakorlati hely a Haribonál

2021. január 25. 15:20

A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő vállalat, mely globális jelenlétének köszönhetően a világ vezető márkájává nőtte ki magát a gumicukorka és medvecukorka gyártásban.

Leányvállalata, a HARIBO Hungária Kft., mely 2002-ben létesült Nemesvámoson, és piacvezető a hazai cukorkapiacon,

MARKETING ÉS KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

pozícióba

SZAKMAI GYAKORLATI

helyet kínál.

Fő feladatok:

• Az értékesítési és marketing csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • Értékesítési adatok feldolgozása, forgalmi kimutatások, prezentációk készítése
  • A marketing koncepció megvalósításának operatív támogatása
  • POS és értékesítést támogató segédanyagok biztosítása a belföldi értékesítés részére
  • Marketing / trade marketing projektmunkákban való részvétel

A szakmai gyakorlati betöltésének feltételei:

• Felsőfokú tanulmányok kereskedelem- és marketing területen, befejező évfolyam
  • Német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Professzionális szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Önálló, gyors, precíz és kreatív munkavégzés
  • Nagy teherbírás, stressz tűrő képesség

Gyakorlati munkavégzés helye: Nemesvámos

A szakmai gyakorlat kezdő időpontja: 2021.04.01.

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és alapvető elvárásainknak megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát az erika.molnar [at] haribo.com e-mail címre.