Személyi változások a KTK-n

2022. július 8. 09:53

2022. július 1-jével kezdetét vette Dr. Takács András egyetemi tanár dékáni ciklusa. Ezzel a nappal más személyi változások is történtek a PTE KTK-n:

• a Pénzügy és Számvitel Intézet vezetését Kleschné Dr. Csapi Vivien,
  • a Marketing és Turizmus Intézet vezetését pedig Dr. Szűcs Krisztián veszi át,
  • a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézetetet újraválasztott igazgatóként Dr. Jarjabka Ákos irányítja.

Mindhárman a dékáni ciklussal azonos időszakra, 2026. június 30-ig kaptak megbízást.

A Közgazdaságtan és Ökonometria Intézetben Dr. Rappai Gábor professzor úr, a Kvantitatív Menedzsment Intézetben pedig Dr. Szerb László tanár úr megbízatása a következő tanév végéig tart, ők tehát folytatják a munkát.

A szervezeti struktúrában bekövetkezett változásoknak megfelelőlen a kari menedzsmentben a következő kollégák kezdik meg ill. folytatják munkájukat a megjelölt feladatkörökben:

• Dr. Erdős Katalin megbízott oktatási dékánhelyettes,
  • Dr. Bedő Zsolt innovációs és kapcsolati igazgató,
  • Dr. Sebestyén Tamás kutatási igazgató,
  • Dr. Nagy Ákos marketing igazgató,
  • Dr. Sipos Norbert külügyi igazgató,
  • Rácz Gábor kari igazgató,
  • Dr. Szűcs Krisztián nemzetközi akkreditációs dékáni tanácsadó,
  • Rozs Eszter nemzetközi akkreditációs felelős,
  • Dr. Schmuck Roland minőségirányítási vezető,
  • Dr. Balogh Gábor Tehetségpont szakmai vezető,
  • Dr. Barakonyi Eszter jogi szakértő,
  • Dr. Szücs Tamás szakképzési akkreditációs felelős.