Szülői fórum 2022

2022. január 10. 14:19

Nyílt napunk másnapján a felvételiző diákok szüleit várjuk egy szülői fórumra!

Hogy miről lesz szó a fórumon?

• pontszámítás, pluszpontok;
  • felvételi menete, felvételi követelmények;
  • ösztöndíjak;
  • kollégiumi elhelyezés;
  • és természetesen minden egyéb felmerülő kérdésüket feltehetik.

Előzetes regisztráció

Figyelem! A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, valamint csak érvényes védettségi igazolvánnyal látogatható.

Időpont:

2022. január 22. (szombat)

Helyszín:

PTE-KTK, B323/1-es terem (7622 Pécs, Rákóczi út 80.)