TDK ösztöndíj pályázati kiírás

2023. október 18. 09:43

A PTE KTK ösztöndíjpályázatot hirdet a 2023/24-es tanév I. félévre a PTE-n aktív hallgatói jogviszonyban álló hallgatói számára a következők szerint.

Pályázatot benyújtók köre

Pályázatot az a PTE KTK-n aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató nyújthat be, aki jelentkezik a Kari TDK fordulóra, azon TDK dolgozatot nyújt és mutat be, valamint a Kari TDK szabályzatban foglaltak alapján OTDK továbbjutást, vagy a Kari TDK-n I-III. helyezést ér el.

A pályázat benyújtásának módja

Pályázni a kitöltött TDK jelentkezési lap, valamint a TDK-n kapott elismerő oklevél leadásával lehet az alábbi módokon:

• elektronikus úton a putzerp [at] ktk.pte.hu e-mail címre történő beküldéssel, és postai úton (Cím: PTE KTK TO 7622 Pécs, Rákóczi út 80.) vagy
  • személyesen a PTE KTK Tanulmányi Osztályán.

A pályázati eljárás során hiánypótlásra nincs lehetőség.

A pályázat benyújtási határideje

Pályázat benyújtására a Kari TDK fordulót követően, 2023. december 08-ig van lehetősége a hallgatóknak.

Pályázati űrlap

TDK ösztöndíj kiírás