Termeléstámogató asszisztens a Körber Hungáriánál

2021. június 15. 09:04

Legyél kiemelkedő csapatunk tagja, ahol büszke lehetsz munkádra!

A Körber Hungária több mint 1100 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legnagyobb vállalata. A Körber munkatársaként a legjobb szakmai tudást szerezheted meg, csúcstechnológiákkal dolgozhatsz. A vállalat stratégiája hosszú távon biztosít Pécsett stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára. Cégünknél felépítheted a karrieredet!

Termeléstámogató asszisztens

Feladatok

• Riportok készítése
  • Munkaidő nyilvántartás
  • Termelési adatok gyűjtése, összegzése
  • Vezetőkkel, kollégákkal való egyeztetés
  • Táppénzes papírok összegyűjtése, leadása

Elvárások:

• Legalább középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek

Előny:

• SAP, Nexon

Az önéletrajzokat az alábbi elérhetőségeinken várjuk:

toborzas.hungaria [at] koerber.hu

Körber Hungária Gépgyártó Kft.

HR

Tel.: (72) 567-524