Új Nemzeti Kiválóság Program 2023/2024

2023. május 19. 09:19

Kiírásra került az Új Nemzeti Kiválósági Program (ÚNKP) a 2023/2024-es tanévre!

A pályázathoz kapcsolódó minden információ és dokumentáció elérhető az alábbi linken.

Pályázati kiírás

A PTE a 2023/2024-es pályázatokat kizárólag elektronikus portálunkon keresztül fogadja.

Ezen felületre belépve megismerhető a pályázati dokumentáció, a határidők, teendők. A pályázati dokumentációban meghatározott, a pályázathoz csatolandó intézményi szándéknyilatkozat aláírója valamennyi pályázati típus esetében – a rektor által átruházott jogkörben – a dékán. A befogadó szándéknyilatkozatok ügyintézésére kijelölt e-mail címek karonkénti listája szintén megtalálható oldalunkon

Mindenkinek sikeres pályázást kívánunk!