ÚJABB HÁROM ÉVIG MINŐSÍTETT SZAKKOLLÉGIUM A JPKSZ

2021. május 11. 08:37

2021.04.30-án a Minősítő Bizottság döntése értelmében a PTE-KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium sikeresen újította meg minősítését, így újabb három évre viselheti a „Minősített Szakkollégium” címet.

A JPKSZ azon kevés szakkollégiumok egyike közé tartozik akik, a minősítési rendszer 2012-es bevezetése óta folyamatosan 3 évre viselhetik ezt a címet. Ez a teljesítmény a szakkollégiumot a Kárpát-medence 163 db szakkollégiumának TOP10%-ába emeli.

A munka természetesen nem áll meg, a szakkollégium továbbra is folytatja munkáját, ami mellett kiemelt figyelmet szentel majd a fejlesztendő területek javítására is.

Gratulálunk a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégiumnak az elért minősítéshez!