ÚJABB HÁROM ÉVIG MINŐSÍTETT SZAKKOLLÉGIUM A JPKSZ

2024. május 23. 10:06
2024 tavaszán a Minősítő Bizottság döntése értelmében a PTE-KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium sikeresen újította meg minősítését, így újabb három évre viselheti a „Minősített Szakkollégium” címet.

Nagy örömünkre szolgál, hogy bejelenthetjük a hírt, miszerint a PTE KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium 2024 tavaszán sikeresen újította meg minősítését, így újabb 3 évre viselheti a „Minősített Szakkollégium” címet (a 3 év az elérhető maximum).

Ezzel a tehetséggondozó hallgatói közösség azon kevés szakkollégiumok egyike, amik a minősítési rendszer 2012-es bevezetése óta folyamatosan 3 évre viselhetik ezt a címet. Ugyanezt a Kárpát-medence szakkollégiumainak nem egészen 10%-a mondhatja el magáról.

Gratulálunk a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégiumnak az elért minősítéshez!