Újabb kitüntetéseket kaptak oktatóink

2023. március 17. 08:52

A Kulturális és Innovációs miniszter nemzeti ünnepünk, március 15. alkalmából Magyar Érdemrend kitüntetéseket adott át Karunk három oktatójának a Pesti Vigadó épületében.

Dr. Kaposi Zoltán egyetemi tanár, az MTA doktora és Dr. Gál Zoltán egyetemi tanár, a Magyar Regionális Tudományi Társaság elnöke a Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetését vehette át, Dr. Schepp Zoltán, a Pécsi Tudományegyetem rektorhelyettese, decan emeritus, egyetemi tanár a Magyar Érdemrend Tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült.

Sok szeretettel gratulálunk Karunk oktatóinak a kitüntetésekhez!