Újabb oktatói siker!

2023. február 27. 15:09

Ezúttal a Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara díját vehette át Karunk oktatója.

A Pécs-Baranyai Kereskedelmi és Iparkamara elnöksége Baranya Megyei Innovációs Díj kitüntetésben részesítette Karunk oktatóját, Lányi Beatrixet.

Ezúton is gratulálunk az elismeréshez és további sikeres munkát kívánunk!

Farkas Ferenc Ösztöndíjpályázat 2024

Idén is meghirdetésre került a Farkas Ferenc Ösztöndíj! Az Ösztöndíj célja, hogy elismerje és támogassa a Kar azon..

Pécsiközgáz Bootcamp 2024

A Pécsiközgáz újra meghirdeti nyári táborát olyan gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések..

ÚJABB HÁROM ÉVIG MINŐSÍTETT SZAKKOLLÉGIUM A JPKSZ

2024 tavaszán a Minősítő Bizottság döntése értelmében a PTE-KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium sikeresen..

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázati kiírás 2024

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázat a 2024/2025-es tanévre

Pályázati kiírás megüresedett állami ösztöndíjas helyekre

A megüresedett állami ösztöndíjas helyekre 2024. június 21. (péntek) 12 óráig van lehetőség jelentkezni.

Fojtik János díj Pályázati felhívás 2024

Pályázati felhívás A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Fojtik János díjat hirdet meg hallgatóinak éves..

Lezajlott a 37. OTDK-ra kvalifikáló második kari forduló.

2024. május 3-án lezajlott a 2025-ben Miskolcon rendezendő 37. OTDK-ra kvalifikáló második kari forduló. Összesen 20..

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS - L’ORÉAL-UNESCO A Nőkért és a Tudományért Magyar Ösztöndíj 2024

A L’ORÉAL Magyarország és az UNESCO Magyar Nemzeti Bizottsága idén huszonkettedik alkalommal hirdeti meg..