Újabb teremátadás a Lidl Magyarország jóvoltából!

2024. október 17. 10:43
Karunk és a Lidl Magyarország együttműködésének köszönhetően újabb terem újult meg az egyetem Rákóczi úti campusán. A felújított, technikailag korszerűsített termet hivatalosan október 8-án adták át.

A PTE Közgazdaságtudományi Kara több évtizede ápol jó kapcsolatot a régióban működő vállalatokkal, melynek köszönhetően vállalati kurzusok, közös projektek, mentorprogramok, és szakmai gyakorlati rendszer áll a hallgatók rendelkezésére.

A szeptemberi szemeszterre újabb terem újult meg, ezúttal a Lidl Magyarország jóvoltából. A kar és a nagyvállalat számos ponton kapcsolódnak egymáshoz. A Lidl munkatársai állandó vendégei a hallgatói versenyeknek, gyakran tartanak előadást különböző tematikájú kurzusokon és ismertetik meg a hallgatókat a Lidl üzleti modelljével, megoldásaival, márkastratégiájával, valamint a különféle karrierlehetőségekkel, így támogatva a jövő munkavállalóit. A teremátadó kapcsán a kari vezetés és a vállalat a továbbiakban még szorosabb partnerkapcsolati együttműködést vetítettek elő. Köszönjük a támogatást a Lidl Magyarországnak!

Borítókép forrása: Univ pécs