Változó világ, változó társadalom

2020. március 9. 13:41

Negyedik alkalommal kerül megrendezésre a „Változó világ, változó társadalom” elnevezésű, interdiszciplináris, tudományos hallgatói konferencia Budapesten.

Az ELTE PPK Szociálpszichológia MA szakirány 2020. május 8-án rendezi meg negyedik alkalommal „Változó világ, változó társadalom” elnevezésű, interdiszciplináris, tudományos hallgatói konferenciáját Budapesten, az ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar Kazinczy utcai épületében.
A konferenciára várunk minden pszichológia, közgazdaságtan, politikatudomány, jog, társadalmi tanulmányok, kulturális antropológia és szociológia szakon tanuló, illetve más érdeklődő BA és MA hallgatót, aki bemutatná elméleti vagy empirikus kutatásának eredményeit 15 perces előadás vagy poszter prezentáció formájában.

A jelentkezés március 31-ig tart, részletek az esemény Facebook-oldalán találhatók: