Farkas Ferenc Ösztöndíj pályázat 2021

2021. november 3. 12:02

Idén is meghirdetésre került a Farkas Ferenc Ösztöndíj!

Az Ösztöndíj célja, hogy elismerje és támogassa a Kar azon hallgatóit és oktatóit, akik a díj névadójához hasonlóan szakmai, kutatási és közösségépítési területen is kimagasló eredményeket értek el.  Illetve, hogy olyan díjazottakat ismerjen el és támogasson, akik ezen sokrétű tevékenységek és képességek közül több területen is demonstrálták kiemelkedő képességeiket és eredményeiket.

A Farkas Ferenc Ösztöndíj díjai a hallgatók esetében:

• A díj elnyerésének tanévében havi 50.000 Ft alapítványi ösztöndíj (10 hónapon keresztül)
  • Az Alapítók által felajánlott vállalati szakmai gyakorlaton való részvétel

A Farkas Ferenc Emlékdíjjal kapcsolatban a Kuratórium alapításkor a következő díjat állapítja meg az oktatók esetében:

• 500.000 HUF bruttó egyszeri pénzjutalom

A pályázat beadásának határideje: 2021. december 11. 12 óra

A Hallgatói Pályázatot e-mailben kérjük benyújtani a baloghg [at] ktk.pte.hutarget="_blank" címre.

Csak az a pályázó lehet nyertes, a díjátadó rendezvényen megjelenik. A díj átadása a 2021/2022-es tanév tavaszi félév elején lesz.

Az Oktatói Pályázatot e-mailben lehet benyújtani a FarkasFerencEmlekdij [at] ktk.pte.hutarget="_blank" címre 2021. december 11-ig.

A hallgatói ösztöndíjról, a pályázás menetéről és a benyújtandó dokumentumokról bővebben itt olvashattok.