Köszöntő Vörös József 70. születésnapja alkalmából

2021. május 18. 08:13

Dr. Vörös József professzor idén ünnepli 70. születésnapját, melynek alkalmából ezúton szeretnénk tiszteletünket kifejezni és születésnapja alkalmából köszönteni a professzor urat!

Nehéz lenne összefoglalni az elmúlt 70 év eseményeit, így inkább Hauck Zsuzsanna kollégánk szavait idéznénk, a legújabb, a professzor úr tiszteletére írt Szigma születésnapi különkiadásából: "45 éve dolgozik a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Volt dékán, általános rektorhelyettes, intézetigazgató, és napjainkban is számos szakmai bizottság elnöke. Csaknem harminc éve nagydoktor, közel egy évtizede akadémikus, öt éve jutalmazták Széchenyi-díjjal."

Megtiszteltetés számunkra, hogy oktatóink között tudhatjuk, hiszen nem mindennapi szakmai pályafutása során szerzett tudásával segíti Karunkon a feltörekvő közgazdász nemzedék tanulmányait. Ezúton is jó egészséget kívánunk és még több sikert a továbbiakban is!

Isten éltesse sokáig!