fbpx Pótfelvételi a Regionális Gazdaságtan Doktori Iskolában | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Pótfelvételi a Regionális Gazdaságtan Doktori Iskolában

2020. augusztus 11. 15:45

Karunk pótjelentkezést hirdet Regionális Politika és Gazdaságtan Doktori Iskolájába.

A doktori képzésre pályázat útján lehet jelentkezni 2020.08.20-tól 2020.09.05--ig a következő honlapcímen:

A pályázati feltételek hasonlóak, mint a normál eljárásban, kivéve a dátumokat, ezért kérem, hogy az alábbi „Pályázati felhívás” alapján készítse össze az anyagát:

Ha a fenti jelentkezési oldal kitöltésével, vagy a dokumentumok feltöltésével bárminemű problémája van, kérem keresse Németh Györgyi PhD ügyvivőt: PTE KTK Tanulmányi Osztály PhD Iroda 7622 Pécs, Rákóczi út 80.; Telefon: 72/501 – 599/23337 mellék, e-mail: phd [at] ktk.pte.hu.

Az aláírt jelentkezési lapot postai úton a fenti kiemelt címre kérjük elküldeni.

A felvételi vizsga díja 9.000,- Ft amit a következő számlaszámra, átutalással kérjük befizetni:
Számlaszám: 10024003 – 00282716 – 00000000 - PTE
Megjegyzés: REGA felvételi 140 151

A felvételi elbeszélgetésről később fog dönteni a Doktori Tanács, melyről minden jelentkező e-mailben értesítést kap.

További információk