fbpx 50 éves a pécsi közgazdász képzés | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

50 éves a pécsi közgazdász képzés

A pécsi, egyúttal a vidéki egyetemi szintű hazai közgazdászképzés indulásának 50. évfordulója az idei esztendő kiemelkedő eseménye a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar számára, amelyről ünnepélyes keretek között kívánunk megemlékezni.

A jubileumi év keretében számos rendezvényt, programot szervezünk, mint:

Kiállítás megnyitóval egybekötött belső ünnepség a Kar oktatói és munkatársai számára

2020. szeptember 2. (szerda)

Ünnepélyes tanévnyitó hallgatóink és vállalati partnereink részvételével

2020. szeptember 9. (szerda)

Alumni találkozók és Hackathon

2020. szeptember 24. (csütörtök)

Alumni találkozók és TEDx előadás

2020. szeptember 25. (péntek)

Tudományos konferencia - Változás, újratervezés és fejlődés

Az üzleti, egyetemi és szabályozói szerepek változó lehetőségei a globális változásokhoz történő alkalmazkodásban

2020. november 5-6. (csütörtök-péntek)

A programváltoztatás jogát fenntartjuk, a programok részleteit a későbbiekben tesszük közzé.

Célunk, hogy a rendezvénysorozat keretén belül megünnepeljük a pécsi közgazdászképzés indulásának 50. évfordulóját és bemutassuk Karunkon folyó oktatási és tudományos tevékenységet, mindezek színvonalának emelését célzó, már megvalósult nagy fontosságú szervezeti és infrastrukturális fejlesztéseket, illetve a nemzetközi standardoknak való megfelelését.

Jelenlegi és volt hallgatóinkat, oktatóinkat és munkatársainkat is várjuk és visszavárjuk a meghirdetett eseményekre, egy közös nosztalgiázásra, emlékezésre.

Az Önök évfolyama is találkozót szervez?

Kérjük, adja tudtunkra a találkozó részleteit, hogy a jubileumhoz mérten, ünnepélyesen vendégül tudjuk látni Önöket!

Kérdés esetén kérjük, vegyék fel velünk a kapcsolat a kapcsolat [at] ktk.pte.hu email címen.