Corporate Talk - IKEA: Befolyásolja-e a válság a lakberendezést (is)?

AZ IKEA-val folytatjuk a Corporate Talk eseménysorozatunkat, a vendégünk pedig Andor Katalin, Consumer and Customer Insight manager.

Corporate Talk - A kiskereskedelmi technológiák nyomában: A kasszazóna optimalizálás és az önkiszolgáló kasszák

Márciusban a Laurel ügyvezetője, Bessenyei Attila lesz a vendégünk, akivel egy igazán izgalmas témával kezdjük meg a 2024-es évet.

"Ugyanúgy meg fogunk tanulni jól kérdezni az AI-tól, mint ahogy megtanultunk a Google-ben keresni."

A Neticle társalapítója és ügyvezetője, Szekeres Péter volt a 2023-as év utolsó Corporate Talk beszélgetésének vendége, ahol az mesterséges..

Corporate Talk - A mesterséges intelligencia hatásai a mindennapokban

Novemberben újra Corporate Talk, ahol Szekeres Péter, a Neticle társalapítója és vezérigazgatója lesz a vendégünk!

Fogyasztók, fenntarthatóság, üzleten belüli digitális innováció

Az őszi félév első Corporate Talk kerekasztal beszélgetésén Kiss Csaba, a pécsi Decathlon áruház-igazgatója volt a vendégünk.

Résztvevőket keresünk szemkamerás kutatáshoz!

Corporate Talk - Ismerjük meg, hogy hogyan viselkednek a vásárlók a különböző csatornákban!

Az őszi félév során októberben kerül megrendezésre az első Corporate Talk, melyen a Decathlon Magyarország E-kereskedelmi Igazgatója, Román Gergely..