fbpx Rólunk | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Rólunk

2018-as őszi kari TDK forduló eredmények

2018. november 30-án zárult a 2019-es pécsi OTDK-t megelőző kari TDK sorozat a szóbeli fordulóval.

A Farkas Ferenc Emlékdíj 2018 pályázat eredménye

Az idén első alkalommal kiírt Farkas Ferenc Emlékdíj pályázat átadójára 2018. október 3-án került sor a Halasy-Nagy József Aulában. A pályázatra öt..

A JPKSZ első helyezett lett a Szakkollégiumi Napon

Pécsi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata 2014-ben hozta létre a Pécsi Szakkollégiumi Napot, a szakkollégiumok összekapcsolásának és a..

A Pécsi Tudományegyetem arany emlékgyűrűjét adományozták Dr. Zeller Gyulának

A Pécsi Tudományegyetem Díszdoktoravató Ünnepi Szenátusi Ülést tartott a Magyar Tudomány Napja alkalmából november 8-án. Az ünnepségen két új..

Applikációval tanulhatnak a pécsi diákok - Pécsiközgázosok fejlesztése

Két harmadéves, gazdálkodási és menedzsment szakos hallgatónk, Varga Bettina és Komjáti Míra ötletével reformálhatják meg a pécsi általános iskolások..

Békés, boldog karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kíván a Pécsiközgáz

Hosszú és eredményes évet zárunk ebben az évben is.

Dr. Jarjabka Ákos előadása Delhiben

Oktatónk az elmúlt héten Delhiben járt egy nemzetközi konferencián, méghozzá előadóként.

JPKSZ ételosztás

A KTK Janus Pannonius Közgazdaságtani Szakkollégium hallgatói a Heti Betevő Egyesület önkénteseivel együttműködésben ételosztást tartottak 2019.01.13..

Lezajlott a 2018-as Simonyi Summer Social Enterpreneurship Program

2018. július 9. és 27. között került megrendezésre a Simonyi Summer Social Entrepreneurship Program, aminek keretében a University of Ohio, The..

Magyar Formatervezési Díj 2018-on jutalmazták karunk grafikusát

Karunk grafikusa, Reiner György 2018. október 4-én elnyerte a Magyar Formatervezési Tanács különdíját 21. századi mobiljurta rendszerével terv..

Megjelent hallgatónk, Pelles Márton első könyve

2018. december elején jelent meg PhD hallgatónk, Pelles Márton első könyve A fiumei magyar kereskedelmi tengerészet története (1868-1918) címmel...

Neumann-díjban részesült Dr. Dobay Péter

2018. november 27-én, a tizenkettedik Digitális Esélyegyenlőség konferencián, ünnepélyes keretek között került sor az NJSZT 2018. évi díjainak..

Orientációs Nap a Pécsiközgázon

A Pécsiközgáz 2018. augusztus 31-én Orientációs/Regisztrációs Napot tart az elsőéveseknek.

Pécsi gimnazisták nyerték a PénzSztár dél-dunántúli regionális középdöntőjét

November 22-én, csütörtökön a Kar társszervezésében az országos középiskolás PénzSztár verseny regionális fordulója került megrendezeésre.

Pécsiközgázos hallgatók sikere az idei Papp László Számvitel Versenyen Pécsen

A PTE-KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium immáron 11. alkalommal rendezte meg a Papp László Számvitel Versenyt.

Pénz7 - Fintelligence Pénzügyi Konferencia

Az elmúlt héten, 201*. február 28-án Karunk a Fintelligence Pénzügyi Edukációs konferenciával csatlakozott az öt éve indult nemzetközi Pénz7..

Pénzügyi labor nyílt a Pécsiközgázon

Átadták Karunkon azt a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Centrumot, amelyet a Takarék Csoport a Fintelligence Pénzügyi Kultúra Központtal és a Pécsi..