Tanulmányok

BGE GAZDASÁGI SZAKNYELVI VIZSGA

ÍRÁSBELI ÉS BESZÉDÉRTÉS VIZSGA: (a szóbeli vizsga része): 2024. augusztus 23. SZÓBELI VIZSGA: 2024. augusztus 26-..

Beiratkozás a Hageni Távegyetemre

A Hageni Távegyetem (FernUniversität in Hagen) NÉMET nyelvű képzésére ismét beiratkozhatnak Karunkon.

SZINAPSZIS+ Mentorprogram pályázati kiírás

A Program célja, hogy tehetségsegítő hidat képezzen a középiskola és az egyetem között, a középiskolás tehetségeket a..

Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Program pályázati felhívás

A Program részeként olyan kiemelkedő ösztöndíjat, kedvezményes kollégiumi elhelyezést, tutori támogatást, egyéni készség..

Egyetemi Kutatói Ösztöndíj Program korábban ÚNKP 2024/2025

A 2024/2025-ös pályázati időszaktól kezdődően a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal Új Nemzeti Kiválóság..

Módszertani kiválósági program oklevélátadó 2024

Tegnap, május 28-án nagy sikerrel zajlott le Karunk Módszertani Kiválósági Program oklevélátadó ünnepsége. Az eseményen..

Beszámoló az ITHAS 2024-es tanulmányi hajóútról

Nagy sikerrel zárult az ITHAS (International Tourism and Hospitality Academy at Sea) 2024-es programja.

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázati kiírás 2024

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázat a 2024/2025-es tanévre