Tanulmányok

BGE Gazdasági Szaknyelvi Vizsga

A jelentkezők középfokú egynyelvű gazdasági szakmai nyelvvizsga A szóbeli, B írásbeli és C komplex típusát választhatják..

ITHAS 2024

NEMZETKÖZI TURISZTIKAI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI AKADÉMIA A TENGEREN Téma: Tourism Policy Időpont és helyszín: 2024. május 11..

XXV. Országos Esettanulmányi Verseny

Idén is meghirdetésre került az Országos Esettanulmányi Verseny.

Call for Applications for the Gap Year Scholarship in the 2024/2025 Academic Year is Now Open!

The EDUC Alliance is pleased to announce its physical mobility program for BA/BSc and MA/MSc students of the University..

Keresztfélévben felvett hallgatók orientációja

A keresztfélévben magyar nyelvű szakokra felvett hallgatók számára orientációs programot szervezünk, amelynek az..

Hallgatói siker a KDP Ösztöndíj pályázaton

Karunk négy PhD hallgatója is elnyerte a KDP Ösztöndíjat.

Beiratkozás a Hageni Távegyetemre

A Hageni Távegyetem (FernUniversität in Hagen) NÉMET nyelvű képzésére ismét beiratkozhatnak Karunkon.

Hallgatói Siker - Stat Wars Uni országos statisztikai verseny

A PTE KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium csapata, a JP Consulting a mesterképzéses kategóriában 1. helyezést..