Dr. Sümeginé dr. Dobrai Katalin

dobrai.katalin [at] ktk.pte.hu
Emailben történő előzetes egyeztetés alapján

Dr. Sümeginé Dr. Dobrai Katalin a Szegedi Tudományegyetem (József Attila Tudományegyetem) Bölcsészettudományi Karán 1976-ban orosz-német szakos középiskolai tanári oklevelet, 1981-ben egyetemi doktori címet szerzett. 1995-ben külkereskedelmi üzletkötői szakképesítést szerzett. A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán 1997-ben MBA (közgazdasági szakokleveles menedzseri) oklevelet, 2006-ban a Gazdálkodástani doktori iskola hallgatójaként Ph.D.-fokozatot szerzett. 1976 óta dolgozik a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Jelenleg a Gazdálkodástudományi Intézet Vezetés és Szervezés Intézeti Tanszékének docense. A Bologna-rendszerű alapképzés üzleti szakos hallgatóinak a Vezetés-szervezés, az Emberi-erőforrás menedzsment és Tudásmenedzsment c. tárgyakat oktatja. Kutatási területe a szervezeti tanulás és tudásmenedzsment, valamint az üzleti kommunikáció.

Publikációk

Dobrai, Katalin
In memoriam of Professor Dr. Ferenc Farkas (1949-2016)
In: Dobrai, Katalin; László, Gyula; Sipos, Norbert (szerk.) Ferenc Farkas International Scientific Conference = Farkas Ferenc Nemzetközi Tudományos Konferencia 2018
Pécs, Magyarország : Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet, (2018) p. 10 , 1 p.

Dobrai, Katalin (szerk.); László, Gyula (szerk.); Sipos, Norbert (szerk.)
Pécs, Magyarország : Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet (2018) , 767 p.

Balogh, Gábor ; Dobrai, Katalin ; Farkas, Ferencné
Új célkitűzések pp. 581-607.
In: Lakatosné, Szuhai Györgyi; Poór, József (szerk.) Tudatos életvezetés - Projektszemlélet a magánéletben
Győr, Magyarország : Publio Kiadó, (2017) p. 629

Publikációs lista