Corporate Talk - Beszélgessünk!

2023. március 9. 10:57

A tavaszi félévben a piackutatás és Partnereink lesznek a középpontban a Corporate Talk eseménysorozat keretein belül!

Mi is az a Corporate Talk?

A the CoRe lab Corporate Talk abból a célból jött létre, hogy fogyasztói magatartáskutatással foglalkozó the CoRe lab kutatóközpontunk Partnereink segítségével olyan  piackutatáshoz kapcsolódó aktuális szakmai témákat hozzunk a fókuszba, amelyek új és releváns információkat nyújthatnak az érdeklődők és a szakma számára.

Az esemény lényege, hogy a the CoRe lab munkatársa vagy munkatársai meghívott vendégekkel beszélget(nek) előre egyeztetett témákról egy közönség előtt. Az esemény főbb célcsoportjai a PTE KTK hallgatói, munkatársai, továbbá a piackutatás iránt érdeklődők, kifejezetten a piackutatás területén dolgozó szakmai közeg.

Előadások

A tavaszi félév során két kerekasztal beszélgetésre kerül sor, melyekről részletesen az alábbi linkeken olvashattok:

• the CoRe lab × ALDI – Mitől (lehet) izgalmas egy diszkont üzletlánc? (Részletek hamarosan!)

Kövessetek minket LinkedIn-en és Facebook-on, hogy biztosan ne maradjatok le a közelgő eseményekről!