fbpx Arany Katedra díjat vehetett át Vörös Professzor úr | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Arany Katedra díjat vehetett át Vörös Professzor úr

2019. május 26. 21:19

A pedagógusnapi ünnepi szenátusi ülésen Dr. Vörös József Professzor Urat Arany Katedra díjjal jutalmazták.

A kitüntetés a termelés menedzsment tárgykörben folytatott, több évtizedes, a legmagasabb nemzetközi standardokat szem előtt tartó és a legújabb képzési tartalmakat, illetve módszereket folyamatosan integráló elkötelezett oktatómunkáját hivatott elismerni.

Az elismeréshez szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk!