fbpx Csapó János új cikke | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Csapó János új cikke

2020. július 1. 11:30

Dr. Csapó Jánosnak, az MTI habilitált docensének megjelent egy cikke az angol nyelvű Q2-es folyóiratban.

Kollégánk igen széles körű publikációs tevékenységet folytat, ennek eredménye legújabb cikke is, amely a "Customer Involvement ins Sustainable Tourism Planning at Lake Balaton, Hungary - Analysis of the consumer Preferences of the Active Cycling Tourists" címet viseli.

A tanulmány az innovatív turisztikai termékfejlesztési megközelítést alkalmazza, amelynek alapja az együttes alkotás és a fogyasztók bevonása. Középpontjában a Balatonnal, amely Magyarország tömeges turisztikai célpontja, az aktív kerékpáros turisták piaci szegmense szempontjából.

Publikációjához ezúton is gratulálunk és további sok sikert kívánunk szakmai pályafutása során!